II Europejski Kongres w Obronie Chrześcijan

  W sobotę 5.11.2016 wraz z Ks. Prefektem Arkadiuszem Drzycimskim uczestniczyliśmy w II Europejskim Kongresie w Obronie Chrześcijan, organizowanym przez p. prof. Ryszarda Legutko.

img_0881

I Edycja Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej

Zapraszamy Was do wzięcia udziału I Edycji Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej. Konkurs   „Idźcie i głoście”  odbywać się będzie w diecezji pelplińskiej i skierowany jest do wszystkich uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorami i realizatorami Konkursu jest Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej, Kleryckie Koło Misyjne przy Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji ...

pum b.cz

Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci w Pelplinie

15 października br. w Pelplinie odbył  się Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci. To misyjne świętowanie było przygotowaniem do zbliżającej się Niedzieli Misyjnej i  Tygodnia Misyjnego. Wzięło w nim udział około 700 osób z całej diecezji pelplińskiej. Kongres rozpoczął się Mszą Świętą w katedrze pelplińskiej pod przewodnictwem bp. Wiesława Śmigla. Modlitwie towarzyszyła misyjna ...

102

Drodzy Przyjaciele Misji!
Dzieło Misyjne Diecezji Pelplińskiej z wielką radością zaprasza Was na Adwentowe Rekolekcje Misyjne, które odbędą się w terminie 25-27 listopada 2016 r. w Zespole Szkół nr 2, im. Ks. Bpa Konstantyna Dominika w Pelplinie, pod hasłem: „Eucharystia źródłem misji”.
Poniższy formularz będzie dostępny do 19 listopada 2016 r. Osoby, które nie zostaną do tego dnia zgłoszone przez opiekunów ognisk misyjnych, nie będą mogły wziąć udziału w rekolekcjach misyjnych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłaszający

Parafia, w której działa ognisko misyjne

Kapłan/katecheta zgłaszający

Telefon kontaktowy opiekuna Koła

E-mail opiekuna Koła

Uczestnicy

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

U katechetów bądź kapłanów parafii będzie dostępny formularz zgłoszeniowy. Musi on zostać wypełniony przez rodzica bądź opiekuna prawnego i przywieziony ze sobą na rekolekcje.

captcha