II Europejski Kongres w Obronie Chrześcijan

  W sobotę 5.11.2016 wraz z Ks. Prefektem Arkadiuszem Drzycimskim uczestniczyliśmy w II Europejskim Kongresie w Obronie Chrześcijan, organizowanym przez p. prof. Ryszarda Legutko.

img_0881

I Edycja Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej

Zapraszamy Was do wzięcia udziału I Edycji Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej. Konkurs   „Idźcie i głoście”  odbywać się będzie w diecezji pelplińskiej i skierowany jest do wszystkich uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorami i realizatorami Konkursu jest Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej, Kleryckie Koło Misyjne przy Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji ...

pum b.cz

Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci w Pelplinie

15 października br. w Pelplinie odbył  się Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci. To misyjne świętowanie było przygotowaniem do zbliżającej się Niedzieli Misyjnej i  Tygodnia Misyjnego. Wzięło w nim udział około 700 osób z całej diecezji pelplińskiej. Kongres rozpoczął się Mszą Świętą w katedrze pelplińskiej pod przewodnictwem bp. Wiesława Śmigla. Modlitwie towarzyszyła misyjna ...

102
 1. Porozmawiaj z ks. Proboszczem, czy chce, aby w parafii powstało Koło Misyjne. Zapytaj również o miejsce, gdzie mogłyby się odbywać spotkania.
 2. Znajdź grupę dzieci, które chciałyby się zaangażować w działalność Koła Misyjnego.
 3. Ustal z dziećmi dzień i godzinę spotkań.
 4. Skontaktuj się z centralą Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci celem uzyskania pomocy formacyjnych.

  Papieskie Dzieła Misyjne
  Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9,
  01-015 Warszawa,
  E-mail: pdmd@missio.org.pl

 5. Zorganizuj razem z ks. Proboszczem uroczyste przyjęcie dzieci do Papieskiego Działa Misyjnego Dzieci. Może się odbyć na Mszy świętej dla dzieci.
 6. Zgłoś działalność Koła Misyjnego Kleryckiemu Kołu Misyjnemu przy WSD w Pelplinie. Możesz to zrobić poprzez formularz.