II Europejski Kongres w Obronie Chrześcijan

  W sobotę 5.11.2016 wraz z Ks. Prefektem Arkadiuszem Drzycimskim uczestniczyliśmy w II Europejskim Kongresie w Obronie Chrześcijan, organizowanym przez p. prof. Ryszarda Legutko.

img_0881

I Edycja Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej

Zapraszamy Was do wzięcia udziału I Edycji Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej. Konkurs   „Idźcie i głoście”  odbywać się będzie w diecezji pelplińskiej i skierowany jest do wszystkich uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorami i realizatorami Konkursu jest Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej, Kleryckie Koło Misyjne przy Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji ...

pum b.cz

Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci w Pelplinie

15 października br. w Pelplinie odbył  się Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci. To misyjne świętowanie było przygotowaniem do zbliżającej się Niedzieli Misyjnej i  Tygodnia Misyjnego. Wzięło w nim udział około 700 osób z całej diecezji pelplińskiej. Kongres rozpoczął się Mszą Świętą w katedrze pelplińskiej pod przewodnictwem bp. Wiesława Śmigla. Modlitwie towarzyszyła misyjna ...

102

Dane personalne

Nazwa Szkoły/parafii

Dane opiekuna/Proboszcza

Imię i nazwisko uczestnika

Ulica i numer domu

Miejscowość

Kod pocztowy

E-mail

Telefon

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej moich danych osobowych w celu realizacji I edycji Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej oraz o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, prawie ich poprawiania lub usunięcia, a także o celu zbierania danych osobowych przez Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej oraz dobrowolności ich podania.

Przepisz kod z obrazka
captcha

Po przesłaniu do nas zgłoszenia, prosimy o przesłanie prac do dnia 20.12.2016 roku na adres 83-130 Pelplin, Plac Mariacki 7.