II Europejski Kongres w Obronie Chrześcijan

  W sobotę 5.11.2016 wraz z Ks. Prefektem Arkadiuszem Drzycimskim uczestniczyliśmy w II Europejskim Kongresie w Obronie Chrześcijan, organizowanym przez p. prof. Ryszarda Legutko.

img_0881

I Edycja Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej

Zapraszamy Was do wzięcia udziału I Edycji Konkursu Misyjnego Diecezji Pelplińskiej. Konkurs   „Idźcie i głoście”  odbywać się będzie w diecezji pelplińskiej i skierowany jest do wszystkich uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorami i realizatorami Konkursu jest Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Pelplińskiej, Kleryckie Koło Misyjne przy Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji ...

pum b.cz

Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci w Pelplinie

15 października br. w Pelplinie odbył  się Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci. To misyjne świętowanie było przygotowaniem do zbliżającej się Niedzieli Misyjnej i  Tygodnia Misyjnego. Wzięło w nim udział około 700 osób z całej diecezji pelplińskiej. Kongres rozpoczął się Mszą Świętą w katedrze pelplińskiej pod przewodnictwem bp. Wiesława Śmigla. Modlitwie towarzyszyła misyjna ...

102
Dodane przez: kl. Andrzej Patrzykąt 23 - Luty - 2016 0 Komentarzy

12752159_1093358560708580_1622570994_oDrodzy Przyjaciele Misji!

Dzieło Misyjne Diecezji Pelplińskiej z wielką radością zaprasza Was na Wiosenne Rekolekcje Misyjne, które odbędą się w terminie od 8 do 10 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół nr 2, im. Ks. Bp Konstantyna Dominika w Pelplinie, pod hasłem: „Apetyt na Misje”.

Wiemy, że niektórzy z Was bardzo długo oczekiwali na informację odnośnie tychże rekolekcji. Wzorem poprzednich rekolekcji wysłaliśmy już formularze i listy do opiekunów Waszego Koła Misyjnego ale bardzo prosimy również o rejestrację elektroniczną za pośrednictwem naszej strony www.kolomisyjne.pl.

W zakładce FORMULARZ REKOLEKCYJNY należy, aby opiekunowie Waszego ogniska misyjnego wpisali Wasze dane i przesłali je nam do dnia 30 marca 2016 roku. Oczywiście liczba osób jest ograniczona. Proszę więc przestrzegać ilości miejsc, która podana została w liście wraz z formularzami, które należy przywieść ze sobą. Jeżeli z Waszego Koła chciałaby przyjechać większa ilość osób bardzo proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Do dnia 30 marca 2016 r. prosimy o potwierdzenie Waszej obecności drogą elektroniczną. Osoby, które nie zostaną do tego dnia zgłoszone przez opiekunów ognisk misyjnych, nie będą mogły wziąć udziału w rekolekcjach misyjnych.


*