Obóz Misyjny

Obóz Misyjny w Garczynie organizowany jest od szeregu lat. Także i w tym roku zapraszamy dzieci z Kół Misyjnych na letni wypoczynek z Panem Bogiem. Obóz Misyjny odbędzie się w terminach: turnus I od 9 do 15 lipca, turnus II od 16 do 22 lipca i turnus III od 23 do 28 lipca 2012 roku. Więcej informacji już niebawem u animatorów i asystentów.

Garczyn jest małą wioską położoną ok. 30 km od Kościerzyny, pomiędzy Starą Kiszewą, a Nową Karczmą. W miejscowości znajduje się malownicze jezioro, zabytkowy kościół z łaskami słynącą figurą Matki Bożej Garczyńskiej i ferma strusi.

Miejscem wypoczynku jest kompleks budynków parafialnych, zaadoptowanych do potrzeb obozowych. Ośrodek wyposażony jest w toalety, pokoje kilkuosobowe, prysznice, stołówkę oraz kuchnię. Noclegi na materacach, lub karimatach.

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry (ratownicy WOPR, nauczyciele, opiekunowie grup ukończyli kurs wychowawcy kolonijnego organizowany przez Kuratorium Oświaty, kucharka z uprawnieniami do zbiorowego żywienia. Gwarantujemy pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, kolacja). Wiek uczestników od 9 do 16 lat. Koszt obozu wynosi 160 złotych i nie obejmuje ceny dojazdu.

 

Dodaj komentarz


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *